Дим....?
Рейтинг
0 из 5 · 0 голосов
Моя любов - чорна біль
І гірка, наче токсичний полин.
В серце моє поринь.
Подивись, мій реактор горить.
Моя любов - білий дим!
Ставлю я тіло у віброрежим.
Так закортіло мені бути з ним,
Але на танцполі лише тільки дим.
Дим, дим заховай мене, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним.
Дим, дим, дим, у чом моя вина?
Що лишилася одна танцювати одна.
Дим, дим, не люблю тебе, дим -
Я хотіла танцювати тільки з ним, з ним, з ним!
Дим, дим, дим - чом у голові туман?
Кохання, як дим - солодкий дурман!
Главы · 13
1знакомство19 ноября 2022, 16:312узнайом больше про героев 19 ноября 2022, 16:293Я устала19 ноября 2022, 16:364Михалыч красавчик 21 ноября 2022, 01:125(автор знает что это читает кое кто и хочет сказать) Карина я тебя люблю💓💓8 июля 2022, 22:536снег тает на губах9 июля 2022, 23:477скучная глава 11 июля 2022, 10:578люблю Карину 12 июля 2022, 18:249что за звук?19 ноября 2022, 16:2510НЕ ЧАСТЬ13 июля 2022, 00:2911хахпхпх19 ноября 2022, 12:5012Ну вы подумайте 19 ноября 2022, 12:4913 конец :(19 ноября 2022, 12:47




![«Star Wars: Rebels - Алиса и Команда» | Oneshot [Заморожен]](https://vatpad.ru/media/stories-1/fcba/fcba6485bc0dccf57e2e201b0e6bd025.jpg)

