Туркин не ревнуй! || Турбо и Т/и
Рейтинг
0 из 5 · 0 голосов
Це мій перший фанфік тому все буде ось так. Я з України ,але теж люблю цього персонажа і хочу спробувати написати ,щось своє. Читала багато фанфіків тому зібравши всі свої вподобання хочу написати свій .Тому приємного читання❤️
Главы · 7
1Знакомство27 августа 2024, 19:082Долгожданная встреча27 августа 2024, 22:443А тот Турбо он какой?23 июля 2024, 14:554Турбо? Откуда он тут?23 июля 2024, 22:435Я же вижу как он на тебя смотрит29 июля 2024, 21:326Турбо ты чего?29 июля 2024, 21:317Мне надо тебе сказать что то важное....27 августа 2024, 22:45






